26 september 2021
Breda
Christelijk Onderwijs in de gemeente Breda
Onderwijsinstellingen van denominatie Rooms-Katholiek in de gemeente Breda.
Scholen
Rooms-Katholiek
Selectie instellingen in de gemeente Breda
1. RK BS John F Kennedy
Molstraat 34, BREDA
Basisschool
2. basisschool Laurentius
van Gaverenlaan 18, BREDA
Basisschool
3. RK Basisschool Weilust
Draaiboom 12, BREDA
Basisschool
4. basisschool De Zandberg
Zandberglaan 60 -62, BREDA
Basisschool
5. basisschool de Spindel
Pastoor Doensstraat 3, BAVEL
Basisschool
6. basisschool De Griffioen
Schoolstraat 45, PRINSENBEEK
Basisschool
7. RK Basisschool De Werft
Raaimoeren 21, BREDA
Basisschool
8. basisschool Sint Joseph
St. Josephstraat 5 -7, BREDA
Basisschool
9. basisschool De Liniedoorn
Baliendijk 78, BREDA
Basisschool
10. basisschool De Rosmolen
De Roskam 50, ULVENHOUT
Basisschool
11. basisschool De Wisselaar
Vlaanderenstraat 56, BREDA
Basisschool
12. basisschool De Horizon
Kapelstraat 44, PRINSENBEEK
Basisschool
13. Basisschool Jacinta
Viveslaan 3, BREDA
Basisschool
14. basisschool De Watervlinder
Cornelis Florisstraat 25, BREDA
Basisschool
15. basisschool De Burchtgaarde
Stoutenburgstraat 26, BREDA
Basisschool
16. basisschool De Spoorzoeker
Pastoor Pottersplein 2, BREDA
Basisschool
17. RK Basisschool Hagehorst
Vlierenbroek 28, BREDA
Basisschool
18. basisschool De Eerste Rith
Hovenierstraat 54, BREDA
Basisschool
19. RK BS Kievitsloop
't Blok 175, BREDA
Basisschool
20. basisschool Sinte Maerte
Doelen 13-C, BREDA
Basisschool
21. RK Basissch Effen
Effenseweg 15, BREDA
Basisschool
22. basisschool De Boomgaard
Wegedoornpage 1, BREDA
Basisschool
23. basisschool De Weerijs
Weerijssingel 1, BREDA
Basisschool
24. basisschool Petrus en Paulus
Roland Holststraat 16, BREDA
Basisschool
25. basisschool De Keysersmolen
Oranjeboomstraat 198, BREDA
Basisschool
26. basisschool De Wegwijzer
Groenstraat 5, TETERINGEN
Basisschool
27. basisschool Helder Camara
Langelaar 31, TETERINGEN
Basisschool
28. RK Bs De Driezwing
Oeverzegge 1, BREDA
Basisschool
29. Stichting Katholiek Onderwijs Ginneken
van Gaverenlaan 18, BREDA
Bestuur van Instelling
30. INOS, Stichting Katholiek Onderwijs Breda
Haagweg 1, BREDA
Bestuur van Instelling
31. Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Breda eo
Paardeweide 5, BREDA
Bestuur van Instelling
32. Stichting Nuwelijn
Ettensebaan 25-b, BREDA
Bestuur van Instelling
33. Stichting Katholiek Onderwijs Rijsbergen
Ettensebaan 25-b, BREDA
Bestuur van Instelling
34. het Newmancollege
Verviersstraat 4, BREDA
Voortgezet Onderwijs
35. Praktijkschool Breda
Baronielaan 14, BREDA
Voortgezet Onderwijs
36. het Onze Lieve Vrouwelyceum
Paul Windhausenweg 11, BREDA
Voortgezet Onderwijs
37. Scholengemeenschap Breda unit Markenhage
Emerweg 29, BREDA
Voortgezet Onderwijs
38. Het Berkenhofcollege
Galderseweg 87, BREDA
Speciale School
39. De Spreekhoorn, school voor SO-SH/ESM
Dirk Hartogstraat 10, BREDA
Speciale School
40. Mytylschool De Schalm
Brabantlaan 3, BREDA
Speciale School
41. Openluchtschool voor S O
Rijnauwenstraat 201, BREDA
Speciale School
42. Liduinaschool
Landheining 6, BREDA
Speciale School
43. SSBO Westerhage
Ruusbroecstraat 21, BREDA
Speciaal Basisonderwijs
44. SSBO De Leye
Balmakersveld 2, BREDA
Speciaal Basisonderwijs